Останні дні програми обміну гривні на злотий

[ad_1]

У п’ятницю, 9 вересня, завершується програма обміну гривні на злотий. Вона виконала свою мету, забезпечивши біженцям з України доступ до власних коштіа. Валюти обміняли на 690 млн. гривень – повідомив у понеділок Національний банк Польщі. Курс встановили на рівні 0.14 злотих за гривню.

Національний банк Польщі за погодженням з Національним банком України оголосив у понеділок, що обмін української гривні (UAH) на польські злоті для потреб громадян України, які прибувають на територію Польської Республіки добігає кінця.

«Останнім тижнем закупівлі організаційними підрозділами PKO Bank Polski буде тиждень з 5 по 9 вересня 2022 рідмот»,.

«Програма, започаткована в результаті співпраці Національного банку Польщі з Національним банком України та за оперативного залучення філій PKO Bank Polski», виконала поставлені перед нею цілі, забезпечивши біженцям з України доступ до власних коштів – зазначили в НБП.

В повідомленні додано, що наразі в 100 відділеннях банку проведено понад 97 тисяч валютообаланнаціх вйнмунанах вйнмуланах вйнмунанобаланниці грн., які обміняли на 96.6 млн. злотих.

З 25 березня 2022 року розпочато обмін української гривні (UAH) на польські злоті для потреб громадян України, які прибувають на територію Польської Республіки. Загальний ліміт вартості скуплених у відділеннях PKO Bank Polski купюр встановлено на рівні 10 млрд. грн., а курс купівлі – 0.11 злотого за гривню, – повідомляв НБП у березні цього року.

Main photo source: Shutterstock

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.